Slevy kategorií

Města

Advertising

Fanoušci na Facebooku
Advertising

Soutěž o APPLE MacBook Pro za 27900 Kč. Splň si svůj sen.

0 Kč vč. DPH


Konec nabídky za:


  • Již zakoupilo: 200004
  • Min. zákazníků: 1
  • Max. zákazníků: 10000
  • SLEVA vypršela
  •  
 
 

Soutěž o APPLE MacBook Pro za 27900 Kč. Splň si svůj sen.
  • Voucher start: 04.06.2012
  • Voucher konec: 31.12.2012

Kde soutěž probíhá :

Online aukční portál Pinkej
www.pinkej.cz
info@pinkej.cz
Tel. +420 608 640 240

Více detailů

delicious facebook twitter stumbleupon yahoo

SMS Soutěž probíhá na online aukčním portále Pinkej o APPLE MacBook Pro za 27.900,- Kč.


Více informací k soutěži

Vyhrajte v online aukci nebo SMS soutěži na Pinkej.cz , Apple MacBook Pro MD313CZ/A. Tento model má českou klávesnici. Vyhrává každá 1850 zaslaná sms-ka. Pošlete sms ve tvaru PINK 252 na číslo 9030999. Cena sms je 99,- Kč. Přijde ti zpátky sms a hnedka zjistíš kolikátá je tvá poslaná sms-ka a kolik je ještě potřeba poslat sms-ek k výhře.

Online aukční portál Pinkej.cz
Registrace na online aukčním portále www.pinkej.cz je dobrovolná a zcela zdarma. Produkty které nabízíme na online aukčním portále pinkej.cz můžete levně nakoupit formou online aukce s placeným příhozem, ve slevové aukci nebo v sms soutěžích zasláním SMS. Pokud se zaregistrujete na online aukčním portále pinkej.cz, můžete posílat virtuální SMS a výrazně tak ušetřit. Veškeré zboží vystavené na aukčním portále pinkej.cz můžete zakoupit za velmi příznivé ceny. Produkty jsou nové v originálním obalu a se zárukou platnou dle zákona v ČR.

Provedenou registrací získáte dalších 5 příhozů ZDARMA a pokud se stanete ověřeným uživatelem aukčního portálu pinkej, máte možnost získat dalších 50 příhozů k svátku a 100 příhozů k narozeninám.

Zábavné nakupování formou placeného příhozu je u nás hodně vyhledávané a poslední dobou často také využívané. Je pravda, že ne každému se podaří levně nakoupit v online aukcích, ale jsou uživatelé kteří po dobře zvolené taktice přihazování a samozřejmě také svou roly hraje štěstí, nakoupili vytoužené produkty za skvělou cenu. 

 

Online aukce, sms soutěže a slevy na Pinkej