Slevy kategorií

Města

Advertising

Fanoušci na Facebooku
Advertising

O nás

Tento slevový portál provozuje firma EARTH INVESTMENTS INC. , IBC No. 109054,Capital City, Independence Avenue, P.O.BOX 1312, Victoria, Mahé, Republic of Seychelles, která provozuje tři internetové projekty.

Prvním z projektů je aukční a sleový portál www.pinkej.cz kde můžete nakupovat v online aukcích s placeným příhozem, sms soutěžích kde už po zaslání jedné sms můžete vyhrát nové zboží se zárukou. Dále zde nabízíme možnost nákupu produktů a služeb ve slevové aukci kde produkty a služby se zajímavou slevou nabízejí firmy.

Druhý a třetí projekt vznikly na základě velké poptávky po zajímavých slevách, akčních nabídkách a slevových kuponech. Aby jste nemusely zdlouhavě vyhledávat na internetu z velkého množství slevových nabídek, vznikl agregátor slev www.pinkejslevu.cz který vám tu práci ulehčí. Stačí si vybrat kategorii nebo vaše město a agregátor vám vyhledá slevovou nabídku podle vašeho zadání. Pokud nemáte čas každý den vyhledávat slevy ve vašem městě, máte možnost vyplnit váš e-mail, zaškrtnout město nebo kategorii a nechat si posílat slevové nabídky ze kterých si pak už jen vyberete tu pravou. Na konec jetu slevový portál www.pinkejnakup.cz ve kterém najdete slevové nabídky které pro vás připravují obchodní zástupci. Zaměřujeme se na Mostecko a jeho okolí, ale samozřejmě budeme vystavovat nabídky také z ostatních měst. Pokud právě ve vašem městě neni žádný výběr slevových nabídek doporučte nás a vše ostatní vyřídíme za vás.

Pokud se Vám náš slevový portál Pinkejnakup líbí, můžete pro nás hlasovat na těchto odkazech, děkujeme.

http://www.jenomslevy.cz/cs/weby-slev/#permalink310.

http://www.mixo.cz/cs/weby-slev/#permalink324