Slevy kategorií

Města

Advertising

Fanoušci na Facebooku
Advertising

 Spolupráce

Jak zvýšit návštěvnost a prodej

 

Firmám nabízíme propagaci jejich zboží nebo služeb na slevovém portálu www.pinkejnakup.cz  ZDARMA nebo za přijatelných podmínek. Zvyšte svůj prodej nebo přilákejte nové zákazníky, stačí mít nápad a zveřejnit slevovou nabídku. S vypracováním slevové nabídky vám pomůžeme zdarma. Nepožadujeme slevy ve výši 50-90% protože i malá sleva může být zajímavá, chceme dlouho trvající spolupráci a pravidelně nabízet slevové nabídky našim uživatelům. Pište na info@pinkejnakup.cz 


Agregátory 

 

Budeme rádi když podpoříte prodej našich slevových nabídek. Náš XML feed . Provize z prodeje nabízíme přes affiliate program od eHUB, kde si můžete vybrat provize které jsou zde uvedeny.


Vlož slevovou nabídku na Facebook a vydělávejKaždý den zašleme aktuální slevu na váš facebook. Získáte 5% z ceny slevového kupónu, který si kdokoliv koupí do 5ti dnů po kliknutí na vaší zdi. Peníze vám pošleme každý měsíc na váš účet.

V následujícím kroku vyberte jaký typ slevy chcete inzerovat. Vše ostatní zařídíme za vás. Každý den se naše aktuální sleva objeví na vaší zdi. Vaši přátelé se dozví o nových slevách každý den a vaší odměnou za doporučení bude výdělek bez práce. Získáte také přístup k přehledům vašich prodejů a vydělaných peněz.

 

Hledáme obchodního zástupce

 

Chcete se stát obchodním zástupcem Pinkejnakup

Chcete mít slevové nabídky také ve vašem městě

Chcete si třeba jen přivydělat nebo mít stálý plat

V každém městě pouze jeden obchodní zástupce

Máteli zájem, pište rychle na info@pinkejnakup.cz

 

Výměna textových odkazů a ikonek

 

Základní-škola

Střední-škola

Gymnázium

Jazyková-škola

Vyšší-odborná-škola

Vysoká-škola

Zahradní jezírka a koi kapři

Střelné zbraně

Zlavy

Superhry zdarma

Angličtina online

Angličtina pro samouky

Angličtinu pro začátečníky

Aukční portál Pinkej

allowScriptAccess="always"